Sons of the Forest geliştiricilerinin Kelvin ve Virginia için büyük planları var

Sons Of The Forest‘ın bir sonraki güncellemelerinde adada hayatta kalmak için ayak işlerini halletmenize yardımcı olan Kelvin ve yamyamlarla savaşmanıza yardım eden üç kollu ve üç bacaklı mutant Virginia’ya daha fazla odaklanacağı söylendi.

KELVIN VE VIRGINIA İÇİN GÜNCELLEMELER GELECEK

Geliştirici ekip Endnight Games, Kelvin’in ileriki güncellemelerde “Kelvin’in tamamlayabileceği görevleri eklemeye devam etmek için büyük planlarımız var, devam eden bazı fikirler, üssünüzün etrafında bir duvar inşa etmesine yardımcı olmasını veya gerektiğinde üssü güçlendirmesini veya onarmasını sağlayacak.” şeklinde güncellemeler alacağını bildirdi.

Virginia için ise yapay zekâsı üzerine daha fazla düşüleceği açıklandı. “Özellikle bir silahı varsa ona kaç adet mutant veya yamyam öldürdüğüne bağlı olarak daha fazla cesaret verilecek.”

Kelvin’in yapay zekâsının geliştirilmesi oyuncular açısından sevindirici bir haber olacaktır. Kelvin’in odun toplaması için ormana gönderilmesi ve ağaç evinizin kurulu olduğu ağacı kırarak tüm emeklerinizi yerle bir ettiği hatalar önümüzdeki güncellemelerde giderilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir