Arkadaşlarıyla Eğlenmeye Çıkan Feyza Altun’a Sürekli “Kocan Nerde?” Diye Sorulunca Ettiği Küfür Kulak Kızarttı

Yıllar önce kucağında oğluyla duruşmaya katılmasıyla tüm Türkiye ve Twitter gündeminde yer edinen avukat Feyza Altun, yıllar içinde medyatik isimlerden biri oldu. Son olarak ‘fenomenler’ davasında adını sıklıkla duyduğumuz, gerek Dilan Polat gerekse Özlem Öz konusunda bazı şeyleri ifşa eden Altun, sosyal medyada eğlenmeye çıktığı esnada eşi sorulunca küplere bindi.

Avukat Feyza Altun’u ilk olarak bu fotoğrafla tanımışsınızdır.

Bebeği ile birlikte duruşmaya katılan ve bu sırada objektiflere yansıyan Feyza Altun, o dönemler sosyal medyada epey bir gündem olmuştu. Ardından ana haber bültenlerinde de bu durum hakkında konuşmuştu.

Yıllar içerisinde fenomenlerin, bazı ünlü isimlerin avukatlığını üstlenen Feyza Altun sosyal medyanın da aktif isimlerinden biri.

Bu da işin içine girince gün geçtikçe daha da medyatik bir isim haline gelmeye, kitaplar yazmaya ve televizyon programlarına katılmaya başladı.

Hatırlarsanız Dilan Polat ve Engin Polat soruşturmasının en başında Feyza Altun’un adını sıklıkla duymuştuk.

Sıla Polat ve Dilan Polat hakkında söylediği pek çok konu tekrar incelenmişti. Dilan Polat’ın kendine ait olan kozmetik markasının fason üretim olduğu ortaya çıkmıştı. Hatta mahkemeye başvurarak Feyza Altun hakkında uzak durmasına yönelik karar aldırmışlardı.

Polat çifti ve ailesinin ardından Feyza Altun, Özlem Öz-Tayyar Öz çiftini işaret ederek “Bunlara da bakmamız lazım” demişti.

Hatta o kadar ki tüm fabrikalarına, ürünlerine, satışlarına, mal varlıklarına, gelir-gider tablolarına kadar her şeyi en ince detayına kadar incelemiş ve sosyal medyada paylaşmıştı. Biliyorsunuz Tayyargiller olarak anılan Özlem Öz-Tayyar Öz çifti hakkında soruşturma başlatılmış ve şirketlerine kayyım atanmıştı.

Feyza Altun’un fenomenler davasıyla uğraşması bir yana dursun, diğer taraftan da özel hayatına dair merak edilen bir yanı var.

Bilmeyenleriniz için; Altun 2021 yılında İlker Sungur’la dünyaevine girerek ikinci evliliğini gerçekleştirmişti. Çiftin nikahını ise Ekrem İmamoğlu kıymıştı.

Eşi İlker Sungur’la boşanacağı yönünde iddialar çıkınca Feyza Altun katıldığı bir programda cevap vermiş ve “Evlilikte sorunlar oluyor, eşikteyiz. Umarım sorunlarımızı çözeriz.” demişti.

Eşine sinirlendiği için sosyal medyadan takipten çıktığını söyleyen Feyza Altun, geçtiğimiz ay boşanma davası açmadıklarını ve sorunları çözmek için uğraştıklarını dile getirmişti.

Dün akşam arkadaşlarıyla birlikte eğlenmeye çıkan ve Sibel Can’ın sahne aldığı bir mekana giden Feyza Altun takipçilerinin yorumlarıyla karşılaştı.

Gittikleri mekanın Yönetim Kurulu Üyesi ve marka müdürü Burak Kılıç’la pozlarını paylaşan Altun, gelen mesajlara ve yorumlara sinirlendi.

Tüm arkadaşlarıyla teker teker fotoğraflarını paylaşan Feyza Altun, “Kocanı paylaş, kocan nerde?” mesajlarına karşı sessiz kalmadı.

Takipçisinden gelen mesaja karşın ‘Ne saygısızsın ya. Terbiyesiz. Hadsiz.’ cevabını verdikten sonra ‘Başka sorusu olan var mı?’ yazarak hikayesinde paylaştı.

Ardından Burak Kılıç’la bir videosunu “Canım Burak’ım… Böyle güzel bi insansın sen çok güzel çok özel.” yazarak paylaştı.

Gelen yorumlar Feyza Altun’u yine sinirlendirdi. Bunun üstüne paylaşımı yorum yapmaya kapalı hale getirdi.

Paylaşımı sınırlandırmadan önce “Kocan nerde? Edepsiz…” yazan bir yorumu alıntılayarak küfürle cevap verdi ve “Demek ki ülke cinsiyetçi küfür istiyor.” dedi.

Altun’un paylaşımını ve ettiği küfrü görenlerin kulakları kızardı.

Yorumların hedefi olan o videoyu da buraya bırakalım:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x