Ergin Ataman iddialara çıldırdı: Fenerbahçe hakkında tek kelime etmedim

EuroLeague 13. hafta maçında oynanan Real Madrid karşılaşması sonrasında mikrofon başına geçen Ergin Ataman kendisi hakkında yapılan iddialara sert çıktı.

YUNAN MEDYASINDAN FENERBAHÇE İDDİASI
Yunan medya kuruluşu Mega TV, bu görüşmede Erdoğan’ın Ataman’a, “Neden Anadolu Efes’ten ayrılıp Panathinaikos’a gittin?” diye sorduğunu ve Ataman’ın cevaben, “Panathinaikos yeniden Fenerbahçe’yi yenebilsin diye buraya geldim (gülerek)” dediğini iddia etti.

ATAMAN ÇILDIRDI: TAMAMEN SAÇMALIK
Basın toplantısında bu iddialara değinen Panathinaikos başantrenörü Ergin Ataman, iddiaların asılsız olduğunu ve bu iddiaları ortaya atan medya kuruluşunu mahkemeye vereceğini söyledi. ‘Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Yunan Başbakanı Kiryakos Miçotakis’i elçilikte ziyaret ettim. Yarım saat kadar konuştuk. Bazı Yunan medyası, bazı sizin arkadaşlarınız dediler. Saçmalık! Saçma haber! Bana neden Panathinaikos’a geldiğim sorulmuş. Ben de ona ‘Panathinaikos yeniden Fenerbahçe’yi yenebilsin diye buraya geldim’ demişim. Tamamen zırvalık. Tamam mı? Biz sadece Türk – Yunan dostluğu, spor kültürü hakkında konuştuk.

FENERBAHÇE HAKKINDA TEK KELİME ETMEDİM
Fenerbahçe hakkında tek kelime etmedim. Bu çok açık. Bu haberi hangi. gazete ya da dergi yazdıysa onları mahkemeye vereceğim. Bu tamamen saçmalık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x